Vaikų darželio auklėtojai – pagalbininkai kovoje su enureze

Jeigu vaikas, kuris turi bėdų su šlapimo nelaikymu naktį, miega pietų miego darželyje, „avarija“ gali nutikti ir tuo metu. Ką daryti? Pirmiausia apie tai turite pasikalbėti su grupės auklėtojais.

Kaip jau esame užsiminę Mamyčių klube, vaikų darželio lankymas – tai vienas iš tų veiksnių, kuris gali kelti įtampą ir stresą vaikui pirmomis dienomis. Todėl jei enurezė buvo problema vaikui naktį namuose, tai gali nutikti ir dienos miego metu darželyje. Tai dar paskatina ir padidėjęs vaiko jaudulys naujoje aplinkoje.

Apie vaikučio šlapimo nelaikymo bėdą būtinai iš anksto pasikalbėkite su auklėtoja ar grupės vadovais, taip pat aptarkite, kokio jūs būdo kovoje su enureze laikotės, kaip stengiatės ją įveikti, kad vaikas jaustųsi kuo jaukiau ir patogiau.

Pasak psichologų, būtina bendradarbiauti su auklėtojais, kad jie laikytųsi tos pačios pozicijos ar metodo, kokį jūs naudojate namie, pasišlapinus vaikui lovytėje.

Paprastai situaciją paaštrina tai, kad tai įvyksta kitų vaikų akyse, o jų reakcija yra skirtinga. Šioje situacijoje būtina suaugusiojo parama ir patarimas, kad vaikas jaustųsi saugus, pabudęs šlapioje lovytėje darželyje.

Atminkite, kad auklėtojai vaikų darželyje yra pagalbininkai kovoje su enureze. Vaikams svarbu jausti, kad juos supranta ir stengiasi pagelbėti. Meilė ir nuoširdumas – geriausia viso ko pradžia.

Jei jūsų vaikutis šlapinasi į lovą, Mamyčių klubas rekomenduoja ypatingas sauskelnes-kelnaites DryNites, kurios skirtos palengvinti kovą su enureze.

20130804201647-99202.jpg